Autobusai į oro uostus veža greitai ir patogiai

22/05/2023 16:49

Reguliarūs autobusai į oro uostus – sprendimas tiems, kuriems reikia pasiekti tolesnį oro uostą ir nenorite į jį vykti nuosavu automobiliu ar, juo labiau, trukdyti savo draugų bei artimųjų. Autobusai kursuoja pagal grafiką, pritaikytą prie skrydžių tvarkaraščio, todėl oro uostą galite drąsiai rinktis pagal skrydžių tinkamumą jūsų kelionei.

Tarkime, kad gyvenate Klaipėdoje, o skrydžiui renkatės Vilniaus, Kauno ar Rygos oro uostus. Kaip juos pasiekti? Kaip grįžti į Klaipėdą parskridus į Vilnių, Kauną ar Rygą? Dažnas užduoda šį klausimą, o mes turime atsakymą – reguliarūs autobusai veža į oro uostus. Autobusai vyksta per kitus miestus ir ten taip pat surenka keleivius. Siūlomi įvairūs maršrutai: Klaipėda – Vilniaus oro uostas – Klaipėda; Klaipėda – Kauno oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Rygos oro uostas – Klaipėda, Šiauliai – Rygos oro uostas - Šiauliai.

Autobusai į oro uostus sustoja ir keleivius veža iš pakeliui esančių miestų. Tarkime, autobusai Klaipėda - Rygos oro uostas taip pat veža keleivius iš Palangos, Kretingos, Plungės, Telšių, Mažeikių, Akmenės. Autobusai Šiauliai – Rygos oro uostas važiuoja per Joniškį, autobusai į Vilniaus oro uostą ir Kauno oro uostą kelis kartus sustoja kelyje Klaipėda – Vilnius. Taigi, belieka pasitikrinti, ar jūsų mieste ar netoliese yra autobusų į oro uostus sustojimas.

Kelionės į oro uostus, nepaisant atstumo, gali būti visai patogios. Pavyzdžiui, Klaipėdoje jus su visu jūsų kelionės bagažu autobusas gali pasiimti jums patogioje vietoje. Taigi, nereiks vargti mieste, o galėsite būti paimti tiesiog iš namų ir nuvežti į jums reikiamą oro uostą.

Grįžimas po skrydžio į Klaipėdą ar Šiaulius – toks pat patogus. Autobusai į oro uostus ir iš oro uostų vyksta pagal prie skrydžių pritaikytą tvarkaraštį. Taigi, galite pasirinkti jums patogiausią kelionės į oro uostą laiką ir rezervuoti. Rezervacija užtikrins, kad turėsite galimybę grįžti net tada, jei jūsų skrydis vėluoja.

Autobusai į oro uostus tampa vis populiaresniais. Dažnas pastebi, kad kelionė kainuoja pigiau nei kelionės asmeniniu automobiliu ir parkavimo išlaidos. Be to, šeimoms nuo 3 asmenų ir didesnėms keliaujančioms grupėms taikomos nuolaidos.

Taigi, galima keliauti lengvai ir be rūpesčių! Viskas ko reikia – išsirinkti tinkamą autobuso į oro uostą kelionės laiką ir rezervuoti savo kelionę.