Gražios užuolaidos bei roletai pristatomi į namus už gerą kainą

17/01/2017 09:31

„Kristinos užuolaidos“ išsiskiria profesionalia darbų kokybe bei dailiomis medžiagomis. Užuolaidos, roletai, širmos, romanetės bei lovatiesės pristatomos į jūsų namus už prieinamą kainą.  Kruopščiai siuvame užuolaidas iš įvairiausių audinių. Išsirinkite jums labiausiai patinkantį dizainą bei medžiagą ir mes jums pasiūsime jūsų svajonių užuolaidas.

Gyvenate Anglijoje, Norvegijoje ar bet kuriame kitame pasaulio krašte? „Kristinos užuolaidos“ pristatomos į namus ne tik visoje Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Susisiekite su mumis ir mes aptarsime visas siuntimo detales. Užsisakydami „Kristinos užuolaidas“ ne tik sutapysite pinigų, tačiau ir papuošite savo namus išskirtinio grožio bei kokybės užuolaidomis, kurios atitiks griežčiausius jūsų reikalavimus.

 

Mes rūpinamės savo klientais, todėl visas užuolaidų siuvimo detales aptariame iki smulkmenų. „Kristinos užuolaidos“ patars bei padės išsirinkti užuolaidos, kurios labiausiai atitinka jūsų poreikius. Pasirūpinsime, kad parinktos užuolaidos atitiktų visus jūsų reikalavimus. Ne paslaptis, kad visi klientai skirtingi: vieni nori paprastų užuolaidų, kurios būtų praktiškos, kitiems tai svarbi interjero puošmena. Atsižvelgiame į jūsų pageidavimus ir nuoširdžiai patariame, kurios užuolaidos arba roletai geriausiai tiktų būtent jūsų namams.

 

Radote norimas užuolaidas internete, tačiau nežinote, kas galėtų jas pasiūti už prieinamą kainą? Susisiekite su „Kristinos užuolaidos“ paslaugiais darbuotojais, kurie jūsų mėgstamas užuolaidas pavers realybe. O galbūt pernelyg daug skirtingų galimybių ir tapo sudėtinga išsirinkti būtent jums tinkamiausią variantą? Susisiekite su mumis ir mes jums nuoširdžiai rekomenduosime užuolaidas, romanetes ar roletus, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius bei namų interjerą.

 

KONTAKTAI:

 

El. paštas: kristinosuzuolaidos@gmail.com
Telefonas: +37065636175
Adresas: Seirijų g. 11-7, Leipalingis, Druskininkų sav.

Tinklalapis: http://www.kristinosuzuolaidos.lt

FB puslapis: https://www.facebook.com/Kristinosroletai