Kemperių nuoma – nuostabių atostogų garantas

21/03/2023 15:29

Kelionės suteikia pažinimo džiaugsmą, pabėgimą nuo kasdienių darbų ir rūpesčių, o taip pat galimybę pabūti su šeima ir artimaisiais, kartu patirti begalę įspūdžių ir bendrystės jausmą. Retas žmogus atsisakytų keliavimo džiaugsmo, jei jo nevaržytų tam tikros aplinkybės (sveikata, finansai ar pan.). Vieni mėgsta keliauti pagal griežtai sudėliotą grafiką ir be jokio spontaniškumo ar netikėtumų, kiti – mėgsta nuotykius ir leidžia aplinkybėms nuvesti juos netikėtais keliais. Būtent šiai daliai žmonių – kemperis – puikiausias kelionės būdas, leidžiantis pažinti neįtikėtinas vietas ir reginius, nuklysti iš suplanuoto kurso, atsibusti tokioje vietoje, kurios nenorėsite palikti ir dar begales WOW.  

Kemperis - šiuolaikinis namas ant ratų

Kas gi tas vis labiau Lietuvoje populiarėjantis ir vakaruose jau seniai mėgstamas kemperis? Tai iš tiesų namas ant ratų, nes šiuolaikinis kemperis – patogus iki begalybės ir turintis visus šiuolaikinio gyvenimo atributus.

Kemperiai – pirmiausiai, komfortiška keliavimo priemonė. Ja pasieksite viską, ką norite žemyninėje dalyje ar nusikelsite į netolimas salas. Be to, tai nėra autobusas, todėl jums pakaks įprastų lengvojo automobilio vairavimo B kategorijos teisių.

Kemperis – tai ir komfortiški namai visur ir visada, kur benuvyktumėte. Komfortiškos miegojimo vietos (miegamasis), svetainė, virtuvė su visa reikiama įranga, dušas – viskas keliauja su jumis jūsų kasdieniam patogumui. Šiuolaikiniai kemperiai taip pat turi lauko markizes jūsų jaukiems pasėdėjimams lauke, dviračių transportavimo laikiklius, saulės paneles ir kitus įrenginius jūsų kelionės komfortui.

Taigi, keliaudami kemperiu jūs galite nepajusti jokio kasdienės aplinkos trūkumo. Viskas, ko reikia, keliauja kartu su jumis.

Kemperių nuomos privalumai

Ypač dažnai keliaujantys turi nuosavus kemperius, bet tai labiau išimtis nei taisyklė. Kemperių nuoma – itin patogi ir populiarėjanti paslauga, turinti begales savų privalumų.

Pirmiausiai, jums nereikės rūpintis kemperiu visus metus (draudimas, techninė priežiūra ir pan.). Metų eigoje jūs galėsite rinktis įvairius keliavimo būdus. Ir tik įsitikinę, kad kelionės kemperiu – TAS keliavimo būdas, galėsite galvoti apie savo kemperio įsigijimą.

Kemperio nuoma užtikrina, kad išvyksite techniškai paruoštu ir prižiūrėtu kemperiu, kas tikrai sumažina nemalonių nutikimų kelyje tikimybę.

Už papildomą kainą galite išsinuomoti lauko baldus, indus ar patalynę, taigi dar labiau sumažėja pasirengimo kelionei rūpesčiai.

Kemperio nuomos kainos tikrai nesikandžioja, jei įvertinsite, kad tai jūsų kelionės bilietas, viešbutis, restoranas, papildomas bagažas ir dar galybė kelionės privalumų visai kartu keliaujančiai kompanijai.

Taigi, kelionės kemperiu – išties Jūsų nuostabiausių atostogų garantas.