Profhilo injekcijos – 5 jaunystės taškai

27/11/2019 10:58

Natūralu, kad veido oda su laiku keičiasi ir pastebime, kad ji atrodo nebe taip kaip anksčiau. Pradeda ryškėti raukšlelės, oda pasidaro nebe tokia stangri, suglemba, praranda tonusą, tampa sausesnė. Ar Jums kartais nebūna, kad žiūrint į veidrodį norėtųsi šiek tiek kilstelėti veido odą ir tada vaizdas Jus džiugintų kur kas labiau? Būtent Profhilo injekcijos padės greitai ir lengvai pasiekti tokių puikių rezultatų.

Profhilo injekcijos – tai moderni procedūra, kurios metu į 5 taškus abiejose veido pusėse suleidžiamas itin aukštą hialurono rūgšties koncentraciją savo sudėtyje turintis Profhilo preparatas. Oda yra efektyviai sudrėkinama, skatinama elastino ir kolageno sintezė, odos atsinaujinimas. Veido oda pakeliama, išlyginamos raukšlelės, stabdomi senėjimo procesai. Taip pat atstatomas odos tonusas, elastingumas, ji tampa skaistesnė bei įgauna natūralaus švytėjimo efektą. Procedūra padės atkurti odą esant spuogams ar randams.

Ši procedūra puikiai tiks vengiančioms procedūrų, kurių metu atliekama daug dūrių. Dėl inovatyvios 5 taškų technikos sumažinamas dūrių bei procedūrų skaičius, tad rezultatais galėsite džiaugtis greičiau. Prieš procedūra kelias dienas derėtų vengti didelio fizinio krūvio bei lankymosi pirtyje. Procedūros dieną negalima vartoti alkoholio, naudoti makiažo priemonių, liesti rankomis injekcijų vietas. Procedūra neatliekama nėščiosioms, maitinančioms kūdikį, esant kraujo krešėjimo sutrikimams, ūmioms odos ligoms, infekciniams susirgimams.

Procedūros metu beveik nejausite nemalonių pojūčių, kadangi prieš ją oda bus patepta nuskausminamuoju kremu. Procedūra yra pakankamai greita ir trunka iki 30 min. Po Profhilo injekcijų galėsite iškart grįžti prie savo įprastos dienotvarkės. Geriausiam rezultatui pasiekti patariama atlikti dvi procedūras su mėnesio pertrauka. Tam, kad būtų išlaikomas efektas rekomenduojama procedūrų ciklą kartoti du kartus per metus. Procedūra atlieka gydytoja dermatologė.

Profhilo injekcijos padės turėti jaunatvišką, stangrią, elastingą, sveika, puikiai sudrėkintą bei švytinčią veido odą!

Domina Profhilo injekcijos Kaune? Kreipkitės į Amber Esthetic lazerinės ir estetinės dermatologijos kliniką ir Jums bus suteiktos profesionalios paslaugos. Lauksime Jūsų apsilankant!